Sındırgı Obam Termal Resort Otel

Ana Sayfa / REFERANSLARIMIZ

|  | 

Sındırgı’da faaliyet gösteren Demirbaşlar Petrol Ltd. Şti' ne ait SINDIRGI OBAM TERMAL RESORT OTEL & SPA Balıkesir Sındırgı Hisaralanı mevkiinde 50.000 m2 açık alan 12.500 m2 kapalı alanda 58 Adet Standart Oda 24 Adet Villa Suit Oda, 8 Adet Suit Oda 2 Adet Engelli Odası olmak üzere toplam 92 oda ve 250 yatak kapasitesi ile 2012 yılı Haziran ayında Türk ve Dünya turizminin hizmetine açılmıştır. Tesis Sındırgı ilçe merkezine 17 km, Balıkesir il merkezine 75 km, İzmir'e 160 km, Bursa'ya 220 km uzaklıktadır.

SINDIRGI OBAM TERMAL RESORT OTEL & SPA kızıl çam ormanlarıyla çevrili yeşilin binbir tonu eşliğinde barındırdığı doğal güzellikleri, eşsiz travertenleri, Simav çayı üzerindeki muhteşem göl manzarasıyla , tatili ve sağlığı bir arada sunan termal kaplıca otelidir. SINDIRGI OBAM TERMAL RESORT OTEL & SPA’ da özel tasarlanmış mimarisi ile doğayla bütünleşip; kış aylarında göl manzarasını ayrıca yılın oniki ayı ormanı kucaklayabilir, güneşi içinize çekebilir, hayatın koşuşturmacasına ve stresine mola verebilirsiniz. Kaynağından doğal ortamda yer yüzüne çıkan 98 derece şifalı termal kaplıca suyu sayesinde zihin, beden ve ruh sağlığınızı zinde tutabilir, doğayla insanın dostluğunun bozulmadığı SINDIRGI OBAM TERMAL RESORT OTEL & SPA’ da sadece kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Tesisin tasarımında; zihin, beden ve ruh sağlığı birlikte ele alınarak, mekanların aydınlık ve ferah olması, güvenli ve huzurlu ortamlar sağlanması önemsenmiş, bireylerin sosyalleşme ya da yalnız kalma, hareketlilik ya da sükunet gibi farklı ihtiyaçlarına yönelik ortamlar, yalnız tedavi merkezinde değil, tesisin açık alanları da dahil olmak üzere tümünde farklı olanaklarla desteklenmiştir. Tesiste mümkün olduğunca yerel ve doğal malzeme kullanılarak, abartısız, insanı ezmeyen ama güçlü bir mimari dil kullanılmaya çalışılmıştır…