E-Ticaret

Ana Sayfa / HİZMETLERİMİZ

|  | 

PAKETLERİMİZ

KLASİK PAKET, B2C çözümler hakkında bilgi almak için +90 212 281 02 84 - 85
KURUMSAL PAKET, B2C ve B2B çözümler hakkında bilgi almak için +90 212 281 02 84 - 85
UZMAN PAKET, B2C,B2B ve ayrıcalıklı özel çözümler hakkında bilgi almak için +90 212 281 02 84 - 85

YAZILIM GELİŞTİRME
Hizmetimiz e-ticaret özelliğine sahip tüm projeler için vardır. Aşağıdaki özel projelerle alakalı kısma göz atınız. Paket yazılımlarımızda düzenli olarak GÜNCELLEME yapılmaktadır. Gelişen teknoloji şartları, ülkesel şartlar, yeni güncel entegrasyonlar, donanımsal teknolojiler için sürekli yazılımımızı güncel tutmaktayız. Özel projelerde güncelleme ve satış sonrası modül yapım desteği özel anlaşmalara bağlıdır.

TASARIM HİZMETLERİ Yazılımımızın özelliği EN ESNEK TASARIM ARABİRİMİne sahip olmasıdır. İstenilen tasarım BRANDPLUS aracılığı ile sağlanmaktadır.

FULL SİTE TASARIMI : Sitenizle alakalı tüm tasarımlarını yapıyoruz. İsterseniz Logo tasarımı da buna dahildir.
TASARIM GİYDİRME : Tasarımınız yapılmış fakat bunun giydirilmesi, CSS ve HTML’lerinin yapılmasını istiyorsanız bunu sizin için yapıyoruz.

ÖZEL ÇÖZÜMLER hakkında bilgi almak için bizimle temasa geçiniz
HOSTING/BARINDIRMA HİZMETİ yalnızca kendi yazılmını ve tasarımını yaptığımız siteler için bulunmaktadır.

ÖZEL PROJELERE AÇIĞIZ !
İçinde elektronik ticaret geçen her projeyi duymak dinlemek istiyoruz. Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz esnek altyapımız ile sizinle toplantı yapmaya ve sizi dinlemeye hazırız. Şimdiye kadar özel projelerle alarak ve aklınıza gelebilecek tüm sektörlerden müşterilerimizin istekleri doğrultusunda modüller geliştirip sistemimizi zenginleştirerek büyüdük.
Projenizin gizliliği ve haklarınız yapılacak sözleşmelerle sağlanacaktır.
Bizimle görüşmek için iletişim sayfamıza lütfen göz atın.

E-TİCARET YAZILIMLARI
E-ticaret siteniz için gerekli yazılıma belirli bir ücret karşılığı sahip alabileceğiniz gibi ücretsiz bir şekilde de sahip olabilirsiniz. Fakat ücretsiz olarak sahip olacağınız yazılım bütün beklentilerinize cevap veremez.
E-ticaret yazılımları hakkında biraz bilgi vermek gerekirse;
Ücretsiz yazılımlarını maliyetin neredeyse olmaması, birçok kullanıcı tarafından kullanıldığı için çok sık geliştirilebilmesi gibi avantajları vardır fakat ücretsiz yazılımlar çok ayrıntılı olduğu için sisteminizde kullanmayacağınız bir çok modül olacaktır buda sisteminizde fazladan yer kaplamasına neden olacaktır, bir çok kullanıcının ihtiyacına göre hazırlandığı için sizin isteklerinize cevap vermeme riski çok yüksektir.
Bir Amerikan firmasının sitesini paralı/parasız kurduğunuzda onlara ekstra iş yaptırmak için yüklü paralar vermek durumunda kalabilirsiniz. Ya da genç bir yazılımcıyı 1-2 ay iş yaptırıp, neredeyse bir paket program alacak kadar para harcayıp, işin tamamlanmadan yazılımcının ortadan kaybolmasını izleyebilirsiniz.

Özel yazılımlar ise tamamen sizin istediğiniz modüller eklenerek veya çıkartılarak oluşturulur böylece gereksiz yer kaybına uğramazsınız. İhtiyacını duyduğunuz bütün özellikleri yazılımcı firma ile görüşerek yazılımınızı istediğiniz ölçüde esnetebilirsiniz.
Bu gibi özellikleri size sunmasının yanında maliyeti oldukça yüksektir fakat herhangi bir sorunla karşılaştığınızda müşteri hizmetleri ile sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Paket bir sistemle çalışmak, bir kurum ile sözleşmeli çalışmaktır. Mesai saatleri içerisinde (belki dışında bile) desteğe ulaşmak ve aynı bilgisayarınızdaki işletim sisteminin güncelleme alması gibi sürekli sistemin düzeltilmesi ayrıcalığına sahip olmaktır.

E-TİCARET NASIL YAPILIR
E-ticaretin nasıl yapıldığı hakkında bilgi vermek gerekirse; mal ve hizmetlerin elektronik ağlar aracılığıyla kullanıcılara tanıtımı, satımı ve ulaştırılmasıdır. E-ticaret ürünlerinizi bilgisayar ağları üzerinden satışa sunulmasıdır.
E-ticaret sayesinde ürünlerinizi klasik ticarete göre çok daha fazla kullanıcıya pazarlayabilirsiniz. E-ticaret markanız çok daha fazla kullanıcı tarafından bilinir ve satış miktarınız artar.
Müşterileriniz e-ticaret sitenizden satın almak istedikleri ürünlerin ödemesini sanal pos aracılığıyla kredi kartı ile banka havalesi veya kapıda ödeme aracılığıyla yapabilirler. Ödemeden sonra müşterilerinize satın almış oldukları ürünleri kargo firmaları ile gönderebilirsiniz.